tess27 jonathan kom 23.12.06 Skrevet 3. november 2006 #1 Skrevet 3. november 2006 her sitter jeg da barnepike for min 11 år yngre lille søster hele helgen, har vondt i hodet og er forkjølet,sliten fordet magen er tung oxo har den synket kjempe mye de siste ukene(er det tegn på at det nærmer seg??)begynner og bli lei av og være "stoor" og tung pusten er oxo tyngre..huff bare klaging dette...gleder meg sååå til lillegutt kommer tiden går liksom ikke lengre.. ryggen og bekkenet verker oxo så blir nok liggende på sofan i helgen og spise smulteringer og godterier,(syntes synd på meg selv og prate meg den lille skatten i magen min) også en ting til... har kommet litt sånn slim lignende ut i det siste som er "ekkelt og vanskelig" og tørke bort.. kan det være slimproppen som har gått?? og er det farlig?? klem
mensana Skrevet 3. november 2006 #2 Skrevet 3. november 2006 Jeg har aldri sett noe til den derre slimproppen, så jeg har ikke peiling.. Men sender deg stor god bedring-klem!!
*Lucia* Skrevet 3. november 2006 #3 Skrevet 3. november 2006 Aner ikke om noen slimpropp jeg heller men vil ønske deg GOD BEDRING!! -og be de andre pusle om deg!!!
firebarns mor Skrevet 3. november 2006 #4 Skrevet 3. november 2006 hei likesinned. sitter også her med forkjølelse og lungebetendelse.det er kjempe slitsomt. god bedring til deg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå