gilgi Skrevet 2. november 2006 #1 Skrevet 2. november 2006 Hei folkens finnes det noe vidundermiddel mot treg mage. Har prøvd med svisker, sviskeyoghurt, linfrø i vann, spiser daglig grovt brød. Ble anbefalt duphalac-olje fra apoteket, men ble så kvalm av den at alt kom opp igjen. Tør ikke prøve den mer. Er det noen som vet om noe annet man kan prøve.
Tuppa78 og Emelie Skrevet 2. november 2006 #2 Skrevet 2. november 2006 Jeg har hatt samme problemet. Løste seg når jeg begynte på noe som heter Frukt og Fiber (fås på helsekost). Jeg sjekket med jordmor om dette var ok og hun så ingen grunn til at det ikke skulle være det (står på pakken at gravide skal konsultere helsepersonell). Tar en om kvelden sammen med mye vann, i løpet av neste formiddag må jeg på do, ofte også dagen deretter. I begynnelsen tok jeg en sånn ca. hver tredje dag, nå har jeg ikke tatt på over en uke og magen fungerer greit ) Anbefales!!
gilgi Skrevet 2. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 2. november 2006 Å tusen takk for tipset. Uff jeg er virkelig treg i magen altså.
ballong Skrevet 2. november 2006 #4 Skrevet 2. november 2006 Husk å drikk mye vann! Duphhalac virker mot sin hensikt om du ikke får i deg nok vann. Bevegelse! havregrøt, linfrø i all mat du spiser;)
Snupidupi Skrevet 2. november 2006 #6 Skrevet 2. november 2006 Har du prøvd biola? Godt og bra førr magen.... Hold dæ unna banan, det e stoppanesn... Drekk masse vann... Go bedring!
Kjm79 Skrevet 2. november 2006 #7 Skrevet 2. november 2006 Kjøp idoform på apoteket!!!! Superdupert:) Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå