**Håper** Skrevet 1. november 2006 #1 Skrevet 1. november 2006 Hehe....For da skal jeg ta min siste CB digital test jeg har liggende her.... I morgen er jeg da 4 dager over IKM. Er den også negativ, så lurer mensen meg totalt. Jeg føler selv at den blir negativ, men da er det første gangen syklusen blir lengre....
attpåklatt!! Skrevet 1. november 2006 #2 Skrevet 1. november 2006 Åååå, nå ble eg spent altså!!!!!!!!!! Når står du opp?? *ler* Eg er klar... Ønsker virkelig at det blir positiv test altså.... *håpe håpe* *kosemoseoverdose* Lykke til!!!!!!!!!!! Og prøv å sov godt.. hehe!!!
Lillemy-77 Skrevet 1. november 2006 #3 Skrevet 1. november 2006 Heiii=) Masse lykke til med testing i morgen...krysser fingrene for deg!! Selv har jeg nettopp passert EL, og har hele 14 dager å veeente på..... Klem til deg=)
Gjest Skrevet 1. november 2006 #4 Skrevet 1. november 2006 Ja det må jeg få med meg! Når skal du opp? Må jo nesten stille klokken! Jeg er våken halv 6 hver dag jeg da, for å tempe...
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #5 Skrevet 1. november 2006 Takk jenter..... Jeg står opp kl 4. Neida.... Blir vel rundt kl 7.00 - 7.30 tida tenker jeg. Men vær forbredt på at jeg ikke er gravid. For jeg har ingen god følelse.
Gjest Skrevet 1. november 2006 #6 Skrevet 1. november 2006 Hihi.. Da må jeg stille klokka på 5 på 4 for så å legge inn et innlegg der jeg roper på juhujenta! =) Nei da, nå tuller jeg sånn.. Men blir kanskje ett innlegg halv 6 der jeg sier nå kommer tanta for tempen har synket..
Gjest Skrevet 1. november 2006 #7 Skrevet 1. november 2006 Men du da... Hvis du ikke er gravid da, hvor ER den møkkatanta!!!
*sm & lille* Skrevet 1. november 2006 #8 Skrevet 1. november 2006 Neida, Juhujenta ! Vi skal krysse fingrene for at den ER positiv vi da ! Du må si det de sier i barnehagen når ungene skal slutte med bleie. "Vi skal klare det" Hehe.. Kveldens ordtak !! Klemmer og lykkeønskninger fra
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #9 Skrevet 1. november 2006 Ja om jeg ikke er gravid moniccen, så har syklusen min blitt helt på bærtur i hvertfall. Jeg har alltid hatt stabile sykluser på 28-29 dager før. Men jeg kan jo ha blitt befrukta seint i syklusen også. Blir helt forvirra av dette jeg.
VinterSol+2 Skrevet 1. november 2006 #10 Skrevet 1. november 2006 lykke til:) jeg har gode følelser:) klem
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #11 Skrevet 1. november 2006 Du har fortsatt god følelser ja...Hmmm. Det har ikke jeg. Skal vi se hvem som føler rett? Hehe. Jeg er nok ikke gravid skjønner du. Håper alt er bra med deg og formen din er fin. Klem
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #12 Skrevet 1. november 2006 Men siden jeg er 3 dager over IKM nå, så burde den slå ut på kveldsurin nå vel om jeg er gravid?
Nanna:-D Skrevet 1. november 2006 #13 Skrevet 1. november 2006 HEi. og lykke til i morra!!!!! Skal test i morra sjelv, vis testene mine kommer i posten, å det regner jeg med. Vi hadde ikm samme dag, å ingen av oss har fått tr... Spennende!!! Masse lykke til!! Og krysser fingre og tær for at vi får pos tester i morra!!!!
attpåklatt!! Skrevet 1. november 2006 #14 Skrevet 1. november 2006 Kveldsurin?? Begynner du å føle for å teste nå??? Hi hi..
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #15 Skrevet 1. november 2006 Åååååå, er vi helt likt ja Nanna, kanskje gavid igjen:-D Krysser fingrene for deg også. Håper virkelig du er gravid. Klem
pandabjørn Skrevet 1. november 2006 #16 Skrevet 1. november 2006 ¤juhujenta¤ jeg skal også kanskje teste imorra selv om jeg burde vente til fredag eller lørdag morra.. har ikm til lørdag om jeg har 32 dagers syklus.. kjenner jeg er litt rar i magen nå i kveld, men det er sikkert pga jeg kanskje er litt nervøs for å teste meg i morra 2 dager før ikm.. jeg bruker CB digital hvilken test har du?
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #17 Skrevet 1. november 2006 Oiiiii, så spennende da Mas@nder. Da tester vi samtidig i morgen da??? Jeg tester også med CB digital. Krysser fingrene for deg og håper det beste.
Gjest Skrevet 1. november 2006 #18 Skrevet 1. november 2006 juhupia!!! I morgen er den positiv!!!!!!!! så du linken om bilder?
kokelimonke Skrevet 1. november 2006 #19 Skrevet 1. november 2006 TVITVI i morgen!!!!! Krysser alt jeg har
Gjest Skrevet 1. november 2006 #20 Skrevet 1. november 2006 Lykke til go'-pia mi! Krysser fingrene som vanlig jeg vettu, også sitter jeg alltid med bena i kors så da kan nok det regnes og!
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #21 Skrevet 1. november 2006 Ja jeg så magebildene dine Trine:=) Jeg skrev i innlegget. Du så kanskje ikke det??? Søt og nusselig bitteliten kulemage:=) Jeg trur søren meg testen blir negativ i morgen også jeg altså. Er nok bare den dumme mensen som lurer meg. I stad ble jeg litt svimmel og litt småkvalm. Småstikker litt i magen innimellom, men ellers ingen symptomer og ikke noe tegn til TR. Formen din bra???
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #22 Skrevet 1. november 2006 Tusen takk herlige tingeling-solstråla:=) Du tester vel på nytt igjen i morgen tidlig?? Du er nok gravid altså. Så utrolig koslig og morro. Go klem
Gjest Skrevet 1. november 2006 #23 Skrevet 1. november 2006 Hehe.. Nei, jeg så ikke det Jobbet kvelden nå, og dagen i dag... Skikkelig sliten, og sovnet som vanlig på sofan da jeg kom hjem... Var på første kontroll i går. Alt bra, slapp gu siden jeg skal på ultralyd igjen den 28. Dersom jeg ikke slipper nattevaktene så sa legen at han kom til å sykmelde meg fra de, ettersom jeg føler meg så dårlig om nettene... Og bruker en uke før jeg kommer meg igjen. Fylte ut helsekortet og fikk en liten bok om svangerskapet.. Så var jeg nede hos helsesøster (som jeg forøvrig kjenner privat...) og fikk time hos jordmor om 3 uker.. Samboeren ringte hjem før jeg skulle på jobb og lurte på hvordan det hadde gått.. Litt spent han også. Når jeg kom hjem går kveld satt han og leste litt i boka og så på helsekortet mitt Jeg håper den er POSITIV jeg!!! Så du kan komme deg over på tri 1 og lage litt liv!!!! Jeg SAVNER DEG!!!!
**Håper** Skrevet 1. november 2006 Forfatter #24 Skrevet 1. november 2006 Ååååå, så morro da. Nå kan du og din kjære sambo glede dere masse framover:=) Så utrolig bra at du skal til ny Ultralyd igjen snart. Det er betryggende. Ja det at du jobber nattevakter nå som du er gravid tar jo ekstra på. Håper du får en normal arbeidstidvakter nå utover. Savner deg også. Kommer til å være spent med testen i morgen tidlig, men samtidig vet jeg at den blir negativ. Er så sikker på det.
Gjest Skrevet 1. november 2006 #25 Skrevet 1. november 2006 Er 9+0 i dag Så jeg håper at alt er bra på ultralyden. Reiser på jobb kl 6 i morgen tidlig, så da får jeg vel ikke vite resultatet før jeg kommer hjem :S Jeg krysser alt jeg har på at den er POSITIV!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå