Gå til innhold

Litt luksus for slitne ben


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har endelig bestilt meg fotpleie!! Jeg har hatt lyst til å gjøre dette i evigheter, men har altså ikke fått ut fingeren før nå! Gleder meg sånn, skal dit i morgen. Har aldri tatt meg råd til dette før, men nå trenger jeg det virkelig. Det ser ut som om jeg er 70 år på beina, jo!! Kan bare ikke ligge å føde barbeint med såå stygge føtter!! Haha! Her må alt være klart til fødselen! : )

(Burde kanskje bestille meg sånn brasiliansk voksing også! Bare for å se ordentlig tipp-topp ut! Haha, ler så jeg griner!)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det har jeg også tenkt på lenge, har et gavekort på fotpleie liggende..

Tror jeg må se å få bestilt meg en time, sikkert kjempe deiligt.

Skrevet

Det vil jeg også!!!! Tenkte faktisk på det her om dagen, at det blir jo flaut å komme på føden med de føttene ;-)

Skrevet

hva er det dere gjør med føttene (eller ikke gjør) siden dere sier de er for stygge for føden ...??? veldig nysgjerrig

Skrevet

Høres helt fantastisk ut. Det har jeg også lyst til, må bare vente til jeg får litt penger.

Forrige gang jeg fødte hadde jeg klart å lakke neglene mine (både hender og føtter) dagen før, og da i en skikkelig skrikende grønn farge. Det skal jeg IKKE denne gang......bedre med litt skikkelig fotpleie tenker jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...