Gjest Skrevet 1. november 2006 #1 Skrevet 1. november 2006 Tok en cb digital idag tidlig. Der stod det jammen gravid, har prøvd i mange månder så er i sjokk! Må si at jeg egentlig nesten ikke tror det. Kjennes ut som mensen er på vei, er det normalt. Er litt øm i brystene men det er jeg alltid før tr. Kan det være feil med testen? Noen andre som har hatt veldige mens murringer i begynnelsen?
MammaChicka og Even Nikolay Skrevet 1. november 2006 #2 Skrevet 1. november 2006 Jeg har hatt, og har fremdeles MASSE mens murringer... fått vite at dette er HEEEELT normalt.. så tror du kan slappe av...faktisk så fikk jeg masse akkurat nå, mens jeg skriver!! *hehe* Gratulere så masse, og gleeeeed deg=) Klem fra
Sibylla Skrevet 1. november 2006 #3 Skrevet 1. november 2006 Først av alt; GRATULERER!!!!! Tror ikke du trenger å sette over kaffen for Tante Rød sin del, hun kommer nok ikke! Har du testet positivt - må du tro det!! Selv testet jeg positivt mandag. Hadde en spontanabort for bare fem uker siden, det gikk visst fort etterpå også. Når det gjelder symptomer, har jeg akkurat det samme som deg, ilinger i underlivet, på den ene siden og litt "trykk" følelse.. Kos deg med den positive testen - og ha en fantastisk onsdag!!
Gjest Skrevet 1. november 2006 #4 Skrevet 1. november 2006 Oi oi begynner å tro det litt jeg nå Tusen takk for svar. Er det noe jeg må passe på iforhold til mat og sånn? Er helt utrolig dette her:)
ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 1. november 2006 #5 Skrevet 1. november 2006 er en del du må passe deg for ja...gå på matportalen.no... gratulerer så mye... lykke til
Gjest Skrevet 1. november 2006 #6 Skrevet 1. november 2006 Gratulerer så mykje mykje med positiv test og hjarteleg velkommen inn til oss!
høst2o11 Skrevet 1. november 2006 #7 Skrevet 1. november 2006 Hei du!!! Jeg gikk 14 dager over mens før jeg tok testen.... var sikker på at mensen skulle komme.... men neeei.. har fortsatt endel murringer og er fortsett sikke på at den skal komme;) mem det gjør den nok ikke, JIPPI!! ta det med ro, det sies det er heeelt normalt!!!Gratulerer og lykke til!!!!
Snart firebarnsmamma! Fødeklar Skrevet 1. november 2006 #8 Skrevet 1. november 2006 Gratulerer med spiren!!! Lykke til,så snakkes vi her inne i tiden fremover.
Canutte Skrevet 1. november 2006 #9 Skrevet 1. november 2006 Gratulerer kjempe masse med positiv test:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå