Gå til innhold

Må bare fortelle noe genialt! :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Pga kolikk har sønnen vår blitt "avhengig" av å bli bysset i søvn. Best var det med vuggende bevegelse i vogna. Fra side til side. Nå begynner han å bli så stor at vi måtte legge han i senga. Men det ble jo litt tungt å vugge den fra side til side. Da kom mannen min på å lage "vuggeben" til grind senga. Så nå ser den ut som en diger vugge, og sønnen vår sovner så fint i senga si. Genialt :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Man får også kjøpt noen plast-kuler til å skru på under senga slik at den fungerer som en vugge. Jeg skulle kjøpe sånne, men de var utsolgt. og så plutselig begynte han å sove av seg selv før jeg fikk kjøpt. Jeg så dem i katalog fra Babyproffsen (fra Nordby)

Skrevet

Hadde de også, men ble alt for liten bevegelse i senga. men ganske fine disse også om man ikke trenger store bevegelsen. Byssan lull heter de.

Skrevet

en sånn må jeg bare få tak i . holder på å bli gal av å vugge på han.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...