Gå til innhold

ja de barna...


Anbefalte innlegg

Skrevet

er på utplassering i en barnehage.. kommentar: du har så tykke mage!!! hehe.. ja, sier jeg.. det er en baby der inne.. (men vet innerst inne at det var en tykk mage dær før babyen kom dit.. hehe)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Må spørre.. Hvordan går det med insulin inntaket og blodsukkeret..? ;) Håper alt går bra.. Jeg vet, har en sønn som er diabetiker..

Skrevet

Jeg var på campingtur med min mor og far i sommer,og der var det ei lita jente som brukte mamma og pappa som besteforeldre. Og hu drev å lekte på fanget mitt,og så sa jeg at hu måtte være forsiktig fordi jeg hadde en baby i magen min. Hun svarte da:Åååå,er det DERFOR du har så stor og tykk mage! mm-m,sa jeg da. Ettersom jeg var hele 3 mnd på vei eller noe :P Etterpå begynte hu å spørre om hvordan babyen hadde kommet dit. Da svarte jeg pent: Det tror jeg at mamman din vil fortelle deg,så det kan ikke jeg si :P

Skrevet

var hos lege og jordmor i dag.. må øke insulinet til 8 enheter om morgenen, og 10 enheter om kvelden.. da tror jeg det skal ordne seg.. men hadde et langtids blodsukker på 5.2 og det er vist fantastisk... hehe..

Skrevet

Ja, er dei ikkje sjarmerande desse små?

 

I forrige svangerskap jobba eg i barnehage, og ein fireåring kom bort og klappa meg på magen. "Har du en baby i magen?" - Ja, svarte eg. "Då har du sånn baby i magen sånn som tante Birte du då" sa ho og gjekk rundt på baksida av meg og la til "...og STOR rompe!"

 

Hjelpes meg, eg trudde eg skulle omkomme av latter på flekken ;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...