Gå til innhold

eggehvite i urinen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg var hos legen sist,sa hun at jeg hadde hatt eggehvite i urinen de to siste kontrollene.

Visste ikke hva det var før jeg leste om det på nettet når jeg kom hjem jeg,og legen sa ikke noe mer om det.

Men det kan vel umulig være bra?

Flere som har det?

Leste nemlig at det kan være første tegn på svangerskapsforgiftning.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ikke for å uroe deg men jeg tror ikke det er et godt tegn..

jeg husker ikke eksagt hva det var men jeg tror du er inne på noe

ang svangerskapsforgiftning.

Skrevet

jeg hadde det sist.. og da sa ho at litt eggehvite i urinen var ganske normalt blant gravide..

Skrevet

Heisann!

Tror ikke du bør bekymre deg så mye.. Jeg har også dette. Men tok tester for å sjekke urinveisinfeksjon og div.. Fikk svar at det ikke var noe. Men mest sansynlig bare en "forurensing", som var helt normalt :)

Skrevet

Har du høyt blodtrykk og ødemer i kroppen har du nok en begynnende svangerskapsforgiftning.......

Skrevet

jeg har og hatt litt hvite i urinen på to kontroller, m s lenge man ikke har ødemer som overnvnte sier, og legen ikke gjør noe mer med det, er det mest sannsynlig en forurensning..... det er nok ikke farlig. men du kan jo ringe legen igjen og si du vil ha litt mer info,fordi du føler deg usikker!

Skrevet

Det stemmer at dette kan være et tegn på svangerskapsforgiftning, men like sannsynlig er det at den økte mengden utflod hos oss gravide forurenser urinprøven.

 

 

Skrevet

Takk for svar jenter:)

Da skal jeg prøve å ikke bekymre meg for det akkuratt nå,heller spørre legen ved neste kontroll igjen og håpe at jeg slipper svangerskapsforgitning:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...