Nr3 i 2012 Skrevet 31. oktober 2006 #1 Skrevet 31. oktober 2006 Hvor lenge er det vanlig at det blør litt etter man er blitt strippet?? Var hos jordmor i dag hadde 1 til 2 cm åpning. Men livmorhalsen var ikke helt flatet ut enda.. men hun regnet med at det ble fødsel innen et par dager!
SpongeBob Skrevet 31. oktober 2006 #2 Skrevet 31. oktober 2006 Ikke rart om du småblør litt framover, nei - og mer blir det nok når ungen er ute! Du har nok ikke lenge igjen:)
Gjest Skrevet 31. oktober 2006 #3 Skrevet 31. oktober 2006 Jeg småblødde i to dager etter bare modnings-sjekk! Får virkelig håpe jm di spår rett da :-) Spennende!!!
jakm80 Skrevet 31. oktober 2006 #4 Skrevet 31. oktober 2006 Jeg var også hos jm og ble strippet i dag. Hadde 1-2 cm åpning og utflatet livmorhals. Er 8 dager over tiden så jeg håper ikke det tar så lang tid. Hun sa til meg at antagelig så kom blodet til å bli brunlig etterhvert, men om det fortsatte å småblø friskt blod så kunne det bety at det nærmer seg rier og fødsel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå