Gå til innhold

Juhupia! :0)


Anbefalte innlegg

Gleder meg sånn til å se hva du skriver i mårra tidlig. Nå skal jeg til legen kl 0830 i mårra, så jeg kommer nok litt sent til å se akkurat når du legger inn innlegget ditt, men Guuud så spent jeg er. Håper tanta di fremdeles er i Kongo!

 

Masse dryss fra din venn ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6897679-juhupia-0/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei kjære Lone-vennen:=)

 

Så bra at du har kommet deg til legen i dag. Du er fortsatt syk og ikke i bedre form??? Håper ellers formen er bra med graviditeten din.

 

TR har ikke kommet enda og ingenting tyder på at den er på vei heller.

Men har heller ingen graviditetsymptomer så det er nok bare den dumme mensen som er forsinket og tuller med meg.

Men jeg har ikke testa på nytt. Den blir bare negativ alikevel. Så jeg venter enda noen dager med å ta en ny test.

 

Tenker masse på deg.

 

Klem klem klem fra din venn.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6897679-juhupia-0/#findComment-6899667
Del på andre sider

Heisann igjen.

(har akkurat skrevet et innlegg til deg under en anna tråd, men pytt pytt) :0) Joda, formen begynner å bli bedre den, selv om jeg hutrer her med snødrevet utenfor vinduene. Ja i trøndelag snør det ikke så rent lite skjønner du. Er nok 25 cm snø på rekkverket på verandaen min nå! Da er det best å sitte inne og fyre i peisen.

Jeg tror nok du har fått litt testeskrekk jeg :0), og jeg skjønner deg godt. Man vil helst leve i håpet enn å få en fæl beskjed kastet for øynene. Men nå har du gått to dager over ikm. Husk at ingen symptomer også er et symptom. He he... Husk at du har vært syk også, jeg tror man har lettere for å bli syk når man er gravid. Jeg gleder meg såååånn til å se overskrifta på innlegget ditt når testen viser "gravid". Da må du skrive noe som dette "Jippi - tante forsvunnet i Kongo". He he he

 

Har ei som må få ren bleie nå. Snakkes, Juhu!!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6897679-juhupia-0/#findComment-6903689
Del på andre sider

Hei kjære Lonemor:=)

 

Har hatt litt å gjøre i dag, derfor har jeg ikke fått svart deg før nå.

Så godt å høre at formen din begynner å bli litt bedre og at du har vært hos legen.

 

Ingen mensen her enda og ikke en eneste antydning til den heller. Så det ser ut til at jeg går 3 dager over IKM i morgen ja. Tar en test i morgen tidlig eller torsdag. Men nå er jeg så forbredt på at mensen skal komme, men litt merkelig at den ikke kommer heller.

 

Klem klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6897679-juhupia-0/#findComment-6906586
Del på andre sider

He he...jeg hører på deg at du tror litt på det du også, ikke sant? =0) Du tror litt på at du faktisk KAN være gravid? He he..Og du utsetter å teste, ja det er ikke enkelt å være Juhupia nå om dagen. :0) Jeg forstår den med å vente med testinga. Man blir liksom så spent at man må vente lengst mulig. Vil ikke føle skuffelsen OM det skulle vise seg at testen var negativ. Men kjære Juhu, jeg er veldigveldig spent nå altså. Du holder mange på pinebenken nå! Masse kryssese ben armer ører og tær for deg fra din venn =0)

 

Klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6897679-juhupia-0/#findComment-6908272
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...