Gå til innhold

Oktober: **johoo,er det noen igjen her inne?**


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det bare meg som må gå over til november klubben,hvis intet skjer iløpet av idag og imorgen?...lei nå jeg ja....:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tar nok følge over til november, 5 dager over her og føler ikke at noe er på gang. Ikke så lei å være gravid men blir stresset av maset fra min og mannen sin familie. Og jeg har veldig lyst å se hva som gjemmer seg i magen nå.

Skrevet

Jeg er 4 dager over også. Krysser fingrene for at det skjer innen et døgn. Håpe, håpe....

Skrevet

Må nok gå over til November jeg også. Kjenner dets kjer ting. Men er nok bare jeg som innbiller meg ting ;)

har så lyst å føde i Oktober!!!

Men min egen termin er onsdag,så jeg tror den er mer rett egentlig.

Håper dere kommer i gang snart jenter! :)

Lykek til!

Skrevet

9. dager over termin. ja jeg er lei jeg!!!!

Skrevet

Jeg er 7 dager over og har ingen antydning til at noe skal skje med det første så det blir nok november på meg også :(

Skrevet

Heisann!! To dager over her... så det blir nok flere novemberbabyer ser det ut til;) Lykke til dere andre!!

Skrevet

5 dager på overtid nå, begynner å bli lei. idag har jeg kjent veldig trykk nedover og stikninger.. kan det være et tegn??

Skrevet

Sitter fremdeles her og venter jeg og...2 dager på overtid- blir nok november, ja, men det er greit. Koser meg masse om dagene- blir nok en stund til jeg har så mye tid til å bare gjøre ting jeg har lyst til:)

Lykke til alle sammen!

Skrevet

Jada..e her eg å.. termin i morra..Men slimproppen gikk idag, men enda kan det jo ta laaaang tid:(

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...