Anonym bruker Skrevet 30. oktober 2006 #1 Skrevet 30. oktober 2006 Noen som kan på mandag eller onsdag neste uken? Cafeen innerst i pollen? (husker ikke navnet) *mamma_idesember*
hemmeligvemmelig Skrevet 30. oktober 2006 #2 Skrevet 30. oktober 2006 Café Victor tenker jeg. Jeg vet ikke om jeg har tid. Skal jo rekke litt prosjektjobbing før bebis kommer.
talie83 har fått Elias:) Skrevet 30. oktober 2006 #3 Skrevet 30. oktober 2006 Hei, passer for meg begge dagene, så er det samme for meg. Jeg blir med!
Anonym bruker Skrevet 30. oktober 2006 #4 Skrevet 30. oktober 2006 Kl. 10 mandag? Har fri hele dagen begge dagene, så har egentlig ikke noen preferanse *mamma_i_desember*
Lish - med gull i magen. Skrevet 30. oktober 2006 #5 Skrevet 30. oktober 2006 Hadde vært koselig, men kan ikke på dagen.
Hecam Skrevet 30. oktober 2006 #6 Skrevet 30. oktober 2006 Hva med å legge det til et tidspunkt der vi som fortsatt jobber også kan få bli med?
talie83 har fått Elias:) Skrevet 30. oktober 2006 #7 Skrevet 30. oktober 2006 Passer for meg stort sett når på døgnet, har permisjon:) Men på mandager passer det ikke på ettermiddagene, eneste dagen i uka det ikke passer på ettermiddagene egentlig. (samboeren min har sånn spille kveld på mandager) Kanskje ta et tidspunkt som passe for de fleste her, så flest mulig kan komme ? Når passer det best for dere her inne da? formiddag el ettermiddag ?
*mamma_i_desember* Skrevet 31. oktober 2006 #8 Skrevet 31. oktober 2006 Nå er vi jo flere som skriver at vi kan når som helst, da er det jo lettere at dere som ønsker treff på ettermiddag kommer med et tidspunkt dere faktisk kan, i stedet for at vi ramser opp alle vi kan.... Foreslår at dere setter opp et ettermiddagstreff på onsdag? Så kommer de som kan da? Mvh
♥nonah♥ Skrevet 1. november 2006 #9 Skrevet 1. november 2006 jeg har ikke vært med på treff før, litt stusselig i og med at jeg er i min 38 uke. hehe, jeg blir gjerne med denne gangen! har perm og masse tid.. bare formen er fin kommer jeg.
ME :) Skrevet 2. november 2006 #10 Skrevet 2. november 2006 Har heller ikke vært på treff før. Termin 25. jan. Hadde vært koselig om jeg fikk det til!
*mamma_i_desember* Skrevet 2. november 2006 #11 Skrevet 2. november 2006 Da har jeg et tidspunkt og en dag å forholde meg til. Fint om folk som har lyst og kan gir en tilbakemelding på at de kommer! Men kjempekoselig om noen har lyst til å sette opp et treff på ettermiddag /kveld også, jeg har anledning da også. Mvh
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå