Gå til innhold

Kan orgasme fremskynde EL?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvis jeg har orgasme på dag 7, kan jeg femskynde el slik at den kommer nå i dagene fremover? Synes å ha hørt at den kan det eller at man kan ha flere eggløsninger. Og har lest at det ikke kan fremskynde EL. Hvordan er nå dette?? =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror du bare kan framskynde EL med en dag, for eggposen må være på ca 20mm før egget er modent nok til å bli sluppet og befruktet.

 

 

Skrevet

Orgasme og eggløsning

Det er en populær misoppfatning at man kan få eggløsning av orgasme. Dette er dog en sannhet med modifikasjoner. Eggløsningen er hormonstyrt, ikke sexstyrt. Man får ikke plutselige eggløsninger bare fordi man får orgasme! Imidlertid kan en orgasme framskynde eggløsningen med et par timer hvis egget er ferdig modnet og uansett er klart for så slippes.

Skrevet

Tusen takk for svar snøfilla! Har gått å tenkt litt på det. Litt dumt å kose litt selv uten mann hvis den kan fremskynde EL... hihi =) litt flau

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...