Gå til innhold

nå sover han over natten! Fest?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det vil si fra 19.00- 06.00-07.00. Da får han pupp og sover videre et par timer etter det.

Hvor mye tørr jeg egentlig å drikke av alkohol før kl.01.00 hvis jeg vil amme på tidligmorgenen?

Dersom jeg gir han flaske er jeg så redd at produksjon går ned, at babyen ikke vil ha puppen lenger eller at utdr.refleksen forsvinner.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er barnet over 6uker, eller aller best over 6mnd, så kan du ha 3-4 enheter innabords uten at det går galt. Det betyr altså at du kan ta en flaske vin over en kveld. Maks. Noen barn er sensitiv til noen rødviner, men hvitvin skal gå greit.

Skrevet

Jeg tenker som så: Om man har et barn i hus er man aldri sikker på at det sover gjennom hele natta hver natt. Og man skal jo tross alt fungere som forsvarlige foreldre hvis man har barnet hjemme. Tror dette setter begrensninger også?

Skrevet

Takk for svar! Lurer på hvor dette dokumenteres? Står helt andre ting på ammehjelpen.no f.eks

Skrevet

Um, ja, godt poeng! En forelder eller barnevakt i huset bør være respektabelt edru, skikkelig kjipt å være pussa hvis noe skjer! Sjalabais mamma på legevakten med sykt barn er jo kjempelurt (not). Mitt svar var altså ang det ammetekniske!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...