Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2006 #1 Skrevet 29. oktober 2006 Hei dere! Hvor lang syklus har dere? Jeg har gått på provera og fikk da mensen. Jeg hadde ikm den 25 og har ikke fått mensen enda! Det er vel ikke akkurat vanlig at den kommer på dagen en måned etter når man ikke går på pilla. Men er bare nysjerrig.. Noen som har gått på provera, hvor lang tid tok det for dere å få mensen den andre gangen??? Takker for svar, og lykke til alle sammen!!!
Liten snupp + liten spire =) Skrevet 29. oktober 2006 #2 Skrevet 29. oktober 2006 Var ikke meningen å signere m anonym da =)
Helga79 Skrevet 30. oktober 2006 #3 Skrevet 30. oktober 2006 Har ikke gått på Provera, men på Diane p-piller. Første mens tok 65 dager før den kom, andre mens tok 50 dager, 3. mens 40 dager. Nå svinger det mellom 38 og 45 dager. Ganske regelmessig til tross for PCO og er ganske fornøyd med det! Står nå på Metformin men den har desverre ikke gjort syklusen kortere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå