Gå til innhold

Erfaringer billig-testers EL og gravtester?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

Noen erfaringer av dette? Har dere haft gravtest som vist falsk positiv?

lurer litt, bare...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har bare positive erfaringer med begge.

 

Jeg kan ikke annet enn å anta at de har vist rett :)

 

 

Skrevet

Hei mamamimmi :)

 

Jeg har god erfaring med billigtesters el og grav.tester.

Jeg regner med du sikter til stripsene nå.

Jeg har hatt en falsk positiv test i min historie,noe som forøvrig ble en skikkelig nedtur..Men det var med en cb digital kjøpt på apoteket..

Klem fra

Skrevet

Jeg har bare positive erfaringer med billigteste sine strips,jeg pleier å bestille både strips og en CB til å dobbeltsjekke,og hittil så har det vært riktig hver gang.

 

Men jeg har hørt andre påstå at de har skimtet en strek og kalt det falsk positivt,men aldri opplevd det selv,ja har fått svak positivt også men ikke en slik skimtestrek,alltid synbar uten stirring for å si det slik.

 

Har du fått positiv test nå eller??

 

Klem

Skrevet

Ja Skifer,

jeg har testet positivt idag, flere dager för IKM, men jeg har gjort det flere ganger för, og det har bare blitt en forsinka mens (tidlig SA) av det hele. Så jeg må si at jeg ikke tör å stole så mye på dette. Hadde uvanlig fölelse i mage og bryst, så det var litt misstenkt..

Tror jeg må teste om noen dager igjen. Man skal nok vente med testing til IKM-dagen,tror jeg.

Ha det godt!

Skrevet

Oi,det høres jo lovende ut,håper du får en knallsterk en på ikm dagen da:)

Skrevet

Jeg krysser fingrene for deg mamamimmi :)

Håper det går din vei nå!

Skrevet

oj oj oj mamamimmi. Jeg skal krysse fingrene jeg også. Håper den lille spiren klamrer seg fast denne gangen.

Skrevet

Takk jenter för god stötte!

I morgon åker jeg bort fra byen noen dager, men lover å komme tilbake til dere når jeg vet mere. Ha en riktig god arbeidsuke.

Klemmer

Skrevet

Lykke til, mamamimmi, måtte den sitja denne gongen!

Skrevet

Kjaere venner,

jeg blöder nå, så det gikk ikke denne gang.

Jenta (2 år) er mavesyk, jeg har urinveisinfeksjon og noe influensalignende, så her er det fullt...

Klem

Skrevet

Hei igjen,

Den billigtesten må ha vist rett. Som jeg skrev tidligere blör jeg nå, men CB grav test viser positivt idag. Så det er vel en SA igjen da. Hadde en like tidlig for noen måneder siden. Det bara funker ikke dette her! Har haft en forferdelig frosse og hodepine, det har jeg haft hver gang med SA.

 

Klemmer fra en ganske ok

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...