Gå til innhold

Vi er hjemme igjen!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så nå er det bare å vente og vente og vente på at 2 uker skal snegle seg avsted IGJEN! Men vi hadde en fin tur til et forblåst Danmark og en koselig kveld på hotel med god mat!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Masse, masse lykke til denne gangen. Nå sitter`n!!!!! Krysser fingre og tær igjen!!

Skrevet

Hei

 

Leste i et annet innlegg at du hadde eggløsning 24 timer etter sprøyten og inseminasjon etter 36. Var det eggløsningstesten som var positiv etter 24 eller hadde du faktisk eggløsning?

 

Jeg krysser fingreene så hardt jeg kan for dere :o)

Skrevet

Hei! Jeg regner med at det var positiv test jeg hadde etter 24 timer, altså LH stigning og at el skjedde etter 36 timer. Det var egentlig ingen grunn til å teste på torsdag, annet enn for at jeg var nysgjerrig på å se at alt "stemte". Og det så jo ut som det gjorde det!

Tusen takk til alle som krysser fingre og tær for oss, det er kjempekoselig! Håper ikke dere får varige mèn av å ha så mye kryssede kroppsdeler da! Ser for meg krokete fingre og skeive bein jeg nå!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...