Gå til innhold

Mosjøen - oppdatering ....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hip hurra det ble en gutt... mandags kveld kl. 22.16 så Espen Henrik mamma og pappa for første gang.Han var 4000g og 53 cm.

Kom som en rakett...da jeg endelig fikk presse vel og merke hehe...

 

Fødselshistorie kommer senere, men må bare si at vi har hatt en fin fødsel, og et super opphold på fødestuo ( det gjorde det jo ekstra trivelig at lillnita og jeg fødte på samme dag og hadde føden for oss selv i 4 dager hehe)

Hadde begge enerom og hadde supre barnepleiere som passet guttene våre slik at vi fikk sovet og hvilt oss godt.

Vi dro begge hjem til våre kjære i går kveld....

 

Selv om det er nummer 3 er det like stort.... Du får tildelt mere morskjærlighet slik at det ikke blir mindre på noen hehe bare pappa som må forvente å få mindre oppmerksomhet ei stund.

 

Håper dere alle har det bra!

 

 

 

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så koselig at dere endelig er hjemme. Håper alt står bra til med dere alle sammen. Og gratulerer SÅ mye med gutten.

Fint at det bare var dere to da. Godt med ekstra hvile, og ikke minst noen man kjenner å prate med når man er der =)

Lykke til videre =)

Skrevet

GRATULERER SÅ MYE!!! Lykke til med den lille! Har fortsatt 23 dager til termindato. Tida går altfor sakte!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...