*tigerlilly* Skrevet 27. oktober 2006 #1 Skrevet 27. oktober 2006 Men har ikke tiltakslyst til å finne på noe. Sitter bare og uffer og akker og ikke minst venter!!! Kunne vel tenkt meg å gå ut litt, men det er tungt og gå og så ser jeg så ufiks ut at det ikke er så hyggelig å møte folk heller... Klage, klage! Sorry!
Tjatjo Skrevet 27. oktober 2006 #2 Skrevet 27. oktober 2006 Henger meg på den jeg. I morgen får jeg være litt mer aktiv tror jeg. Blir så fort sliten i ryggen, at det er godt å ha sofaen i nærheten. Nesten så jeg kan få panikk inne på butikken om jeg må stå i kø. Må nesten legge meg over hyllene for å avlaste ryggen noen sekunder. Vil nok gjærne mer enn jeg orker. Tror de små må komme snart jeg. Bare så vidt jeg får igjen glidelåsen på jakka mi.....og jeg kan jo ikke kjøpe meg en ny nå bare for noen få uker (36+0). =0)
mara 28.11.06 Skrevet 27. oktober 2006 #3 Skrevet 27. oktober 2006 Henger meg på den jeg også! Har gått hjemme i en evighet nå pga bekkenløsning og er rimelig begrenset hva jeg klarer å gjøre om dagen, så tida blir ekstra lang! Men vi får vel bare bite tenna sammen nå, jenter - og tenke at snart er det vår tur Og Januarsalget kommer rimelig passende i år, det skal være sikkert og visst! Jeg, for min del, har dratt til mamma en tur. Sitter alene hele uka siden samboeren min er på jobb, så da er det koselig å komme hit og få litt stell og pleie.. he he
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå