Anonym bruker Skrevet 27. oktober 2006 #1 Skrevet 27. oktober 2006 Er det farlig å skvette og bli skremt når man er gravid?
findus Skrevet 27. oktober 2006 #2 Skrevet 27. oktober 2006 Tror det skal *veeeeldig* mye til i så fall? (Type "bombe som faller ned i huset ditt"-mye, ikke "noen som sier bø!"-mye, liksom...) Men jeg vet ikke, altså. Noen som veit?
@nnis82* Isabell er født :) * Skrevet 27. oktober 2006 #3 Skrevet 27. oktober 2006 Aner ikke, men sambo er ikke så hypp på å se "skumle" filmer for tiden. Elsker skrekk filmer, men skvetter noe J******, for å si det mildt! Han er ikke så sikke rpå at det er bra, men selv tror jeg ikke deter så farlig
Camilla ♥venter mars-baby♥ Skrevet 27. oktober 2006 #4 Skrevet 27. oktober 2006 jeg er "redd" får å bli skremt, men det er bare fordi det er ubehagelig, er ikke noe farlig med og bli skremt når man er gravid
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå