m@msen79 Skrevet 27. oktober 2006 #1 Skrevet 27. oktober 2006 Hei Hadde en SA 10.10. Har ikke fått igjen mensen enda, men vi har så smått begynt å "prøve" igjen. Kan jo være heldig å treffe den første EL. (noen som har hatt EL 3 uker etter en SA i uke 12 forresten?) Og saken er den at i morgen så skal vi i 60 års lag. Vil bli servert alkohol, og folk vil lure hvis jeg ikke rører noe. (drikker aldri mye uansett) Kan dette forverre sjansen min for å bli gravid igjen nå?
hjerte Skrevet 27. oktober 2006 #2 Skrevet 27. oktober 2006 Jeg drakk litt alkohol litt etter sa, og ble likevel gravid ved første eggløsning. Så det hadde ingen betydning for meg! Kunne ikke la livet stå stille selv om jeg hadde mistet, og vi gjerne ville at det skulle skje igjen snart. Men det var noe jeg følte og mente, alle må ta egne valg Lykke til!
m@msen79 Skrevet 27. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 27. oktober 2006 Så bra. Kan jeg spørre når du fikk den første eggløsningen? Er så spent jeg, håper den er like rundt hjørnet. Lykke til videre du også
hjerte Skrevet 1. november 2006 #4 Skrevet 1. november 2006 Tydligvis den dagen jeg var ute og tok meg en fest...Det er jo ikke bra sånn sett, men men sånn er det bare!
Anonym bruker Skrevet 8. november 2006 #5 Skrevet 8. november 2006 Tror ikke det har så mye å si hvis du ikke drikker noe særlig til vanlig. Litt alkohol i festlige lag en sjelden gang tror jeg ikke påvirker fruktbarheten i noe særlig grad.
xxx76 Skrevet 2. desember 2006 #6 Skrevet 2. desember 2006 Jeg levde som vanlig etter jeg mistet. Var på fest og koset meg med vennene mine, drakk rødvin og øl til god mat og bare slappet helt av. Ble gravid på 3. forsøket ettet min SA. Tror det er viktig å pøve å ikke ha så fokus på det å bli gravid igjen, så går det av seg selv. Vi deler jo ikke blodårer med forsteret før 4-5 uker uti svangerskapet og da har de fleste funnet ut at de er gravide. Men vi er jo forskjellige og alle må gjøre det som føles rett for seg selv der og da:)
StoltMammaForFørsteGang Skrevet 3. desember 2006 #7 Skrevet 3. desember 2006 Hjerte: Hvor lenge etter SA' en hadde du EL/var du på fest? Lurer sånn på når min syklus kommer i gang igjen....
hjerte Skrevet 7. desember 2006 #8 Skrevet 7. desember 2006 To uker etter! Måtte bare ut og lufte meg og tenke på noe annet. Er nå 22+6 og alt ser bra ut denne gangen:) Så lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå