Odinsen, Gulle & Lillebror Skrevet 27. oktober 2006 #1 Skrevet 27. oktober 2006 da er jeg i uke 32. kan de justere terminen da etter str på babyen eller er den bestemt av ul i uke 19?
Odinsen, Gulle & Lillebror Skrevet 27. oktober 2006 Forfatter #2 Skrevet 27. oktober 2006 dytter litt på denne jeg...
Mamma til 3 gutter-<-@ Skrevet 27. oktober 2006 #3 Skrevet 27. oktober 2006 Skal du til privat ultralyd? De fleste fostre er omtrent like store på den ordinære UL, derfor setter de termin da, nå som du er i uke 32 kan den ha vokst ulikt. Terminen blir nok den de satt i uke 19.
Pølsa Skrevet 27. oktober 2006 #4 Skrevet 27. oktober 2006 Jeg var på UL i går, var da 31+3, og jordmor da til meg at de ikke setter ny termin så sent i svangerskapet. Terminen er bestemt av UL i uke 18-19, og de måler str. på babyen i forhold til denne terminen. Tassen i magen min ble målt til å være 14% større enn gjennomsnittet, men terminen er altså den samme.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå