Gjest Skrevet 26. oktober 2006 #1 Skrevet 26. oktober 2006 hva skjer? var nettopp på toalettet og der var det mer uflod i trusa enn det pleier og da jeg tørket meg var papiret tydelig rosa!! har holdt på litt i huset idag og har kjent at det har vært litt tendenser til smerter i magen, men ikke noe jeg ikke trodde var normalt , men så kommer dette, hva fjør jeg og hva skjer? er 28+3. skal ikke til legen før tirsdag egentlig men vurdererr en haste time imorgen kanskje?? hjelp meg de som kan.
mor til prins Skrevet 26. oktober 2006 #2 Skrevet 26. oktober 2006 mest sannsynlig ikke noe farlig,men jeg ville ringt sykehuset nå og snakket med en jordmor der. lykke til.
mamma til Armand & Even Skrevet 26. oktober 2006 #3 Skrevet 26. oktober 2006 Ring føden og snakk med en jordmor NÅ og ta det litt med ro.
tullla Skrevet 26. oktober 2006 #6 Skrevet 26. oktober 2006 Leste akkurat noe fra en lege som skrev at man alltid skal ta kontakt med føden ved blødning i 3.trimester slik at man får sjekket det ut. Behøver ikke være noe farlig men skal sjekkes!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå