Gjest Skrevet 25. oktober 2006 #1 Skrevet 25. oktober 2006 har vært sykemeldt en mnd pa bekkenløsning,har vært hos fysio å det hjelper kjempe mye, men i de siste 14 dagene har nakken stivnet.. jeg har sååå vondt har mange knuter,døds vondt i hodet.. bekkenløsningen er jo bedre.. så var det det me sykemeldingen.. jeg vet jo at hvis jeg stresser kommer bekken plagene tilbake.. men e det flaut å si at jeg er syk pga av nakken.. det er bare såå vondt.. får ikke sove om natta heller.. off dette va et syte innlegg,men blir glad for svar plis ikke gi meg så mye dritt,føler jeg får mye av det her inne:( Er bare ikke typen som dømmer folk selv. noen råd?
**My little Miss drama and I** Skrevet 25. oktober 2006 #2 Skrevet 25. oktober 2006 Får du mye dritt her?! nei hoff?! er ikke plaget med bekkenløsning så vet ikke noe om det.. men bruker å stivne i nakken innimellom!! det er ikke noe godt altså.. Synes ikke du syter ,du må jo lytte til kroppen, det er overhodet ikke flaut å si at man er syk pga av nakken. Alle får jo forskjellige plager... Mitt råd er; dra til legen visst det ikke går over.. Å er det vondt og jobbe osv og det vedvarer må du jo kanskje få noe behandling(massage)eller no.. Lykke til iallefall;),håpe du blir bedre..... skal få samboern til å massere nakken i kveld, har litt vondt etter en hardt arbeidsdag;-)
Lykkekløver Skrevet 25. oktober 2006 #3 Skrevet 25. oktober 2006 Hei! Jeg er også ofte plaget med stiv nakke og medfølgende hodepine. Jeg ble bedre etter jeg begynte å ligge med en tempurpute om natta.
wonki Skrevet 25. oktober 2006 #4 Skrevet 25. oktober 2006 jeg hadde også enormt mye vondt i hodet og stiv nakke en periode. jeg liker også godt tempur puten for den presser godt i nakken. den kan føles litt hard i begynnelsen, men butikken sa at det lønnet seg å tråkke på den for å myke den litt opp. det virket og jeg digger den! jeg gikk til akupunktur for min nakke og det gjorde underverk, men vi kan reagere forskjellig på dette så ikke sikkert det hjelper for deg, men er verdt et forsøk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå