plutseligbolle Skrevet 25. oktober 2006 #1 Skrevet 25. oktober 2006 Jeg har hørt at hvis man arver eller kjøper brukt seng, så må man kjøpe ny madrass til babyen. Men hva med dyne? Kan man arve det? Jeg tar i mot det jeg får av kolleger, venner og familie.
Anonym bruker Skrevet 25. oktober 2006 #2 Skrevet 25. oktober 2006 Så lenge det blir vasket skulle vel ikke det være noe problem skulle man tro. Har alt etter første å kommer å bruke det til nr to og ihvertfall.
plutseligbolle Skrevet 25. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 25. oktober 2006 Ja, såklart. Madrassen kan man jo ikke akkurat vaske. Men dyna såklabert. Hvis det ikke er dundyne da, hakke fått den enda.
Anonym bruker Skrevet 25. oktober 2006 #4 Skrevet 25. oktober 2006 Kan man ikke få rensa slikt som madrasser da kanskje? Å har man stor fryser kan man legge den der noen dager, tar jo knekken på det meste. Har det ikke vært noe "uhell" i madrassa, å det får man jo gjerne vite av venner, kunne jeg nok ha latt barnet mitt arve det og. Men er jo ikke dyrt verken med dyne eller madrass til så små, kjøpte skikkelig madrass på bebibutikk til 500 kr.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå