-carina- Skrevet 25. oktober 2006 #1 Skrevet 25. oktober 2006 Noen som har begynt å forandre rutinene for å tilpasse seg til at klokka skal stilles, da? Her har gutten vår som regel lagt seg rundt 1930, men i det siste har han drøyd det til rundt 20... Har ikke stresset så mye med det, siden klokka jo som sagt skal stille på søndag... )
Benni-min Skrevet 25. oktober 2006 #2 Skrevet 25. oktober 2006 Min gutt legger seg som regel halv åtte-åtte, men nå har jeg prøvd å drøye til halv ni. Jeg gidder heller ikke stresse så mye med det. De snur automatisk ganske fort tror jeg.
Gjest Skrevet 25. oktober 2006 #3 Skrevet 25. oktober 2006 Snuppa vår synes jeg ikke har så vanlige rutiner om kvelden enda, varierer fra kveld til kveld. Noen kvelder 20-21, andre kvelder mellom 23-01, Så har ikke brydd meg så mye med klokka enda, men kanskje hun legger seg tidligere snart da.. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå