Villemo3 Skrevet 25. oktober 2006 #1 Skrevet 25. oktober 2006 Jeg har sinnsykt mye krampe i leggen dette svangerskapet. Sist hadde jeg det kanskje 2-3 ganger i uka, men nå er det hver natt. Og i natt hadde jeg det forsyne meg 3 ganger!!! I tillegg har jeg kjempevondt i foten og det kjennes ut som om senestrekk eller noe sånt. Veldig vondt å løfte den, gå i trapper osv. Vær så snill og kom med gode råd. Har spist banan, men det hjelper ikke.
findus Skrevet 25. oktober 2006 #2 Skrevet 25. oktober 2006 Da jeg fortalte legen min om leggkrampe om natta, smilte han og sa "kjøp magnesium-tilskudd". Det er visst helt typisk det der. I følge kjæresten min som er vokst opp på gård er det omtrent det samme som ofte skjer med kyr når de blir sluppet ut på beite om våren, de "graskrampe" og må få magnesiumtilskudd. Så du kan kalle meg Dagros, liksom:-)
Lapez Skrevet 25. oktober 2006 #3 Skrevet 25. oktober 2006 men fyyyyyy faaaaen så utrolig vondt det gjør!! Vil heller føde ti ganger enn å ha de legg krampene altså!!! -At det går ann å ha sååå vondt! (ludvig i flåklypa)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå