Yana Skrevet 25. oktober 2006 #1 Skrevet 25. oktober 2006 Er det noen som har gode råd mot det? Har tenkt at det kanskje er fordi jeg tisser så ofte og at det blir irritert når jeg tørker meg så ofte med papir. Vurderer å gå over til å klappe tørt med lambi istedenfor tørke med økonomi dopapir. Men er jo usikker på om dette er grunnen da. Noen som har vært til lege med det problemet?
Ylva og Mathilde Skrevet 25. oktober 2006 #2 Skrevet 25. oktober 2006 Kan høres ut som en soppinfeksjon. Jeg har dette problemet hele tiden, men jeg har også vært mye plaget med sopp. Jeg bruker mykt toalettpapir, og bare 'dytter' det borti der jeg skal tørke.
supra-Embla kom 12.12 Skrevet 25. oktober 2006 #3 Skrevet 25. oktober 2006 Jeg har slitet mye m dette, og ifølge legen min så var det ikke sopp, m for mye bakterier som gjør at det blir irritert. Jeg tisser oxo masse, og det gjør vondt når jeg tørker meg, jeg bruker soft dopapir eller intimserviett (har mye utflod oxo..)og så sa legen at jeg kunne prøve zink salve, og det funker faktisk.. selv om det er litt klissete.. Legen sa oxo at jeg måtte prøve å unngå truseinnlegg pga soppinfeksjon, huff mye styr..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå