pastasalat Skrevet 25. oktober 2006 #1 Skrevet 25. oktober 2006 En venninne av meg fortalte at hun sydde ull ammeinnlegg selv av en ullundertrøye som hun ellers skulle kastet. Da var det lett å få riktig passform. Hennes erfaring var at det var vanskelig å få de kjøpte til å passe skikkelig + at det ble jo litt billigere også. Tenkte bare nevne det:-) Ønsker dere en fin dag!!
Moon and starlight Skrevet 25. oktober 2006 #2 Skrevet 25. oktober 2006 Takk for tipset!! Kjempelurt! Ha en fin dag du og
Petronellapia Skrevet 25. oktober 2006 #3 Skrevet 25. oktober 2006 Er det noen som har erf om hva som er best da - ull eller engangs?
Mamma til 3 gutter-<-@ Skrevet 25. oktober 2006 #4 Skrevet 25. oktober 2006 Jeg fødte sist i januar 2004, og da jeg fikk på meg ull innlegg så føltes det veldig behagelig for puppen, prøvde også engangs, men da strammet puppen seg liksom på en måte, klarer ikke forklare bedre, men ihvertfall om vintern så kommer jeg til å bruke ull innlegg og engangs utenpå der igjen. Hadde jeg født når det hadde vært varmt, så hadde det kanskje holdt med engangs.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå