Gå til innhold

Man blir jo en smule sprø da..


Anbefalte innlegg

Hei hei. Jeg er 29 år, har bearbeidet min kjære angående det å få barn i lang tid nå. Endelig så tror jeg han begynner å komme på gli, han har ikke sagt eksplisitt at "nå vil jeg lage barn", men kjenner han godt og vet at instillingen hans har endret seg det siste året. Om noen måneder er jeg 30 og da SKAL jeg slutte med pillen og så får vi se. Skriver innlegget her for å få ut litt av den utrolig iveren jeg har når det gjelder barn og graviditet. Jeg gleder meg bare så sinnsykt til det blir min tur. Allerede nå surfer jeg jo rundt inne på bim og babyverden helt uten mål og mening i tide og utide... Jeg tenker på det utrolig mye.Er neste umettelig på ting som har med babyer og graviditet og gjøre. Helt sprøtt! .. hehe. Er så spent på dette med å slutte på pillen, hvor lang tid det tar osv. Har lest mye her inne og vet jo at det kan ta lang tid. Er det flere her inne som er i samme fasen som meg: "snart prøver, men utrolig ivirig"... Gleder meg så til jeg kan skrive 1pp bak nicket mitt altså :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6809812-man-blir-jo-en-smule-spr%C3%B8-da/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Kjenner meg igjen jeg ja!

Med mindre mannen plutselig ombestemmer seg så begynner jeg ikke på nytt brett på søndag. Har jo fått med meg at mange av de som går på Trionetta så sitter det med en gang, så er jo lov å håpe!

 

Super lykke til og håper du kun trenger 1 pp :)

Velkommen hit:)

 

Er selv 31 og sluttet med pillen for 3 mnd siden (snart 4). Kroppen er ikke helt gjenge igjen etter flere år på pillen, men det begynner gå seg til. Syklusen veksler veldig, men det roer seg vel:) Kunne ingenting om det å bli gravid, men har lært mye hos disse kloke damene her inne på BIM. Du er i godt selskap her:)

 

Håper det går fort frem til pilleslutt for deg, og at du ikke trenger mer enn 1 pp:)

 

Lykkeønskninger:)

Jeg er ikke akkurat i samme situasjon som deg. Det ser du vel av nicket mitt.

Men.... Jeg er som deg når det gjelder å surfe og kikke og at jeg er helt galen og syns dette er enormt!!! spennende!!

Bare kort tid etter at jeg hadde født jenta mi var jeg inne på bim sidene og klorte til meg babystøv =)

 

Nå er hun 1 1/2 år og vi er good to go igjen. Har akkurat entret min 2pp og synes det fortsatt er spennende.

Takk for det. Her inne er det trivelig ja, må innrømme at jeg ikke er heeeelt fersk her på bim.. hihi.

 

Vi er ganske lik da, i alder mener jeg. Er syklusene dine ustabile etter pilleslutt? Hvor mange år har du gått på p-pillen? Spiller vel kankje ikke så mye rolle hvilken type det der? Selv har jeg gått sammenhengende i ca 8 år nå, i tillegg gikk jeg noe år på pillen før det også, men med en pause.

 

Spent ja :o)

 

Takk for lykkeønskninger,

Og masse lykkeønskninger til deg også :o)

 

Annonse

Ustabile ja:) 2 uker på overtid forrige TR. Har IKM denne uka, men ingen sypmtomer på noe som helst. Tipper kroppen holder litt igjen denne gangen også, bare på gøy:) Brukte pillen sammenhengene i 7 år.

 

Ha en fortsatt fin tirsdag:)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...