*We68* Skrevet 23. oktober 2006 #1 Skrevet 23. oktober 2006 håper du kan fortelle meg litt mer jeg nå :-) hvor mange barn får jeg til sammen? blir jeg gift? håper du har tid til disse spørsmålene for det er spennende med den pendelen og virker som den virker masse :-)
FrøkenLykkelig og 2 søte små Skrevet 23. oktober 2006 #3 Skrevet 23. oktober 2006 Hej.. Jeg fikk opp 5 barn på deg og at du blir gift...
*We68* Skrevet 23. oktober 2006 Forfatter #4 Skrevet 23. oktober 2006 hvordan virker pendelen tror du? er det min energi i det jeg skriver eller bare det som blir spurt om og nick? kan du få opp på andre om jeg spørr om hvor mange barn min samboer får tilsammen? jeg har fra før og han har fra før da vettu :-) han heter Tony
*We68* Skrevet 23. oktober 2006 Forfatter #5 Skrevet 23. oktober 2006 huff glemte å si takk da, så da taker jeg masse for fine svar til nå :-) jeg er litt fortumlet over at du fikk opp at jeg var gravid med to i magen min nå, og lurte på hvordan det blir om du også spørr om det igjen i dag?
FrøkenLykkelig og 2 søte små Skrevet 23. oktober 2006 #6 Skrevet 23. oktober 2006 Jeg tror den jobber på min energi.. Fikk ikke noe opp på ham.. sorry.. Men jeg fikk ja på at du har tvillinger..
*We68* Skrevet 23. oktober 2006 Forfatter #7 Skrevet 23. oktober 2006 jeg gleder meg til UL om en uke nå :-) gjørde det før også selvsagt, men blir spennende å se. og så skal jeg fortelel deg noe merkelig. min samboer logget på i går og gikk inn her fordi han mente dette ikke kunne stemme. og skrev inn som Tommy, og spurte hvor mange barn kjerringa han bar på nå. Og jammen det svarte pendelen.....to. Dette er jo skummelt :-)) Derfor jeg spurte om det med energi om jeg spurte for han eller om han spurte :-) Du er kjempeflink iallefall, og utholdende. Og jeg tror på slike ting, det finnes mer mellom himmel og jord enn vi aner, og energier som blir brukt riktig og vi lar bruke de finnes der bare vi er åpne og tørr. tusen hjertelig takk
FrøkenLykkelig og 2 søte små Skrevet 23. oktober 2006 #8 Skrevet 23. oktober 2006 Nå får jeg frysninger.. jeg kunne jo uansett ikke vite at det va din mann.. omg.. blir litt redd liksom.. hehe.. Du MÅ sifra hva de sier på ul..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå