Gå til innhold

2åring som ikke vil spise middag.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Datteren min på 2år vill ikke spise middag... Hun spiser godt til frokost, lunsj og kvelds. Men middag vil hun ikke spise. Har prøvd alt.. Søsteren på 1år spiser 3ganger mere til middag enn henne.. Det er ikke det at hun ikke liker maten, men det er det at hun ikke har tid til å sitte å spise.. Vil bare finne på noe som ikke er lov. Vet ikke min arme råd. Jeg er så redd for at hun ikke skal få nokk næring i sag..

 

I lapet av en gad spiser hun bare 3 brødskiver med ost og servelat og noen ganger frukt og joghurt. Men jeg mener dette er fro lite til ett baren som bruker så mye energi.

 

Har dere noen forslag??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

et eneste forslag fra meg: slapp av:-)) dette er kjempevanlig, men frustrerende, I know!! har akkurat samme problemet. noen dager spiser toåringen her bare en skive og en frukt i løpet av en dag.. men andre dager spiser han mye, og tar det igjen.. barna styrer dette selve, det er ikke NOEN barn som svelter seg selv frivillig! så ha tålmodiget så skal du se at det snur etterhvert.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...