vi ønsker oss en baby Skrevet 22. oktober 2006 #1 Skrevet 22. oktober 2006 Jeg går på p pilla(skal slutte på nyåret), men de siste dagene har jeg hatt noe lyserosa på toalettpapiret og jeg er midt i pillebrettet mitt, ergo dette er ikke starten på mensen. Noen som vet hva dette er? har aldri hatt dette før. Jeg har også hatt EKSTREME humørsvigninger de siste dagene. Kanskje feil forum og spørre i, men prøver for det jeg.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 22. oktober 2006 #2 Skrevet 22. oktober 2006 Eneste som slår meg er enten at du blør litt rundt EL (har skjønt at det ikke er helt unormalt) eller at du faktisk har blitt gravid selv om du går på piller og har hatt festeblødning??!? Men det siste var kanskje litt rart hvis du har hatt det i flere dager....?
vi ønsker oss en baby Skrevet 22. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 22. oktober 2006 Fler i familien har blitt gravid mens de har gått på pilla, så stoler ikke helt på den. Så det er slik at man blør rundt EL, det visste jeg ikke, sannsynligvis det da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå