mitte Skrevet 22. oktober 2006 #1 Skrevet 22. oktober 2006 Heia;) Tusen takk for svaret) Du spådde meg om at jeg skulle få 3-4 barn ( graviditet april 2007 ) Lurer på om du ser om det kommer til å bli med han jeg er sammen med nå? kan du se noe om kjærligheten? Kommer jeg til å flytte fra der jeg bor nå? evnt. når blir det å skje? Jeg:23.12.79 Han:01.03.75 Klæm:)
nattinatt Skrevet 22. oktober 2006 #2 Skrevet 22. oktober 2006 Hallo Får opp masse kjærlighet rundt dere, og det ser absolutt ut som at det er han ja.Ja, du kjem til å flytte, og det ser ut som at det skjer på vårparten.Klem
mitte Skrevet 22. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 22. oktober 2006 Tusen takk for raskt svar:) kan du se om jeg kommer til å flytte langt unna? Klem:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå