søskenforsøk Skrevet 22. oktober 2006 #1 Skrevet 22. oktober 2006 HEi Er det noen damer er i januarklubben som skal ha planlagt keisersnitt?
bbk og 3 håpefulle Skrevet 23. oktober 2006 #2 Skrevet 23. oktober 2006 ja jeg skal det. Har termin med tvillinger 15.desember, men blir nok KS i desember. Har ikke fått dato ennå!
søskenforsøk Skrevet 23. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 23. oktober 2006 Lykke til!!!! Håper alt går greit.
trenger å være anonym nå Skrevet 24. oktober 2006 #4 Skrevet 24. oktober 2006 Skal og skal, det er iallefall mulig at jeg skal ha det. Noe jeg håper at jeg får Skal på ks samtale på torsdag, så da får jeg da iallefall høre hva legen har og si.
søskenforsøk Skrevet 25. oktober 2006 Forfatter #5 Skrevet 25. oktober 2006 hei har lagt inn innlegg om planlagt keisersnitt under keisersnitt debatten , fått noen svar der på mine spørsmål og engstelser for k snitt. Synes det er fryktelig vanskelig å ta valget ( for meg er det et valg) Og etter samtale med jordmor og lege , så får jeg om jeg vil, men hva er aller best i min situasjon, tror jeg kommer til å bruke tid for å være så sikker som mulig??? uff ligger våken om nettene og tenker på dette. Men tror nok det til slutt blir keisersnitt.
Tirilill Skrevet 25. oktober 2006 #6 Skrevet 25. oktober 2006 Hei hei! Hva er grunnen til at du skal ha keisersnitt?
søskenforsøk Skrevet 25. oktober 2006 Forfatter #7 Skrevet 25. oktober 2006 hei tirill Har skrevet litt om hvorfor under debatten: keisersnitt. Skal du ha keisersnitt?
Nybakt-Mamma-Til-Nr-2 Skrevet 25. oktober 2006 #8 Skrevet 25. oktober 2006 Hei, jeg tok keisersnitt for 2 år siden pga seteleie. Fin opplevelse og jeg er glad for valget. Skal føde vanlig denne gangen med mindre det blir seteleie nå også. Lykke til:))
Tirilill Skrevet 26. oktober 2006 #9 Skrevet 26. oktober 2006 Jeg skal ikke ha keisersnitt, hvis det ikke skjer noe akutt selvfølgelig. Alt ser greit ut på ultralydene jeg har vært på, morkaka ligger der den skal å slik. Søstra mi har hatt 2 keisersnitt, den første var fordi morkaka løsna og hun og babyen holdt på å dø. Den neste var på grunn av stor fare for at morkaka skulle løsne ble babyen tatt med keisersnitt 1 mnd før fødsel.
Fisk med CV Skrevet 27. oktober 2006 #10 Skrevet 27. oktober 2006 Jeg skal ha planlagt keisersnitt på rikshospitalet. Ikke fastsatt dato ennå, men blir nok rundt 15. januar :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå