somm@r Skrevet 22. oktober 2006 #1 Skrevet 22. oktober 2006 I morgen blir jeg satt i gang. Har hatt maserier hele helgen, så jeg tror jeg er moden nå. Gleder meg til min tredje og siste fødsel. Gleder meg til å bli i form igjen, slippe denne kvalmen, svimmelheten og hodepinen jeg har hatt i 8 uker. Er veldig klar for å bli trebarnsmor. Føler meg trygg på fødsel og frykter ikke smertene, blir nok noe annet når de først er der men. Dere får ha lykke til videre.
Nicki_81 Skrevet 22. oktober 2006 #2 Skrevet 22. oktober 2006 Lykke til i morgen og videre da, så får du bare kose deg masse med den lille =)
Tvilling-77 med gullguttene Skrevet 22. oktober 2006 #3 Skrevet 22. oktober 2006 Du må ha masse lykke til i morgen da!!!
Stirra ner 32+5 Skrevet 22. oktober 2006 #4 Skrevet 22. oktober 2006 Så spennende!!! Du må ha lykke til i morgen :0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå