Gå til innhold

et lite spm....ang menssykluss


♥Stjernøye♥lille stjerne♥

Anbefalte innlegg

vi prøver på nr 2 men det ser ikke heeelt ut til å klaffe*enda* vi er straks på 7 pp......men jeg har prøvd å finne ut av når jeg har eggløsning, min sykluss er alt anna en stabil nå tydeligvis, det begynte på 33 dager og er nå nede i 28. hva skal jeg gå utifra på neste pp? tenkte nå på å teste når jeg har eggl.

 

noen snille der ute som har lyst å forklare dette for meg?

har skjemaet men i og med at jeg ikke har en fast sykluss så har jeg ingen ide på hvordan jeg skal finne ut når jeg skal begynne å teste.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6760016-et-lite-spmang-menssykluss/
Del på andre sider

Fortsetter under...

De fleste har vel (i snitt) 14 dager fra EL til IKM, så hadde jeg vært deg hadde jeg tatt utgangspunkt i hittil korteste syklus og begynt å teste litt tidligere "for sikkerhetsskyld", feks fra dag 10-12 etter første mensdag. Selv har jeg tydeligvis fått veeeldig stabile sykluser (siste 3 har vært på 30 dager), jeg begynte å teste fra dag 12 denne syklusen og fikk utslag fra dag 15 (utslag i 2 dager).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...