prins,prinsesse& et nurk Skrevet 20. oktober 2006 #1 Skrevet 20. oktober 2006 jeg fikk blod på papiret i stad! jeg skal ikke ha tante rød enda. det er 3-4 dager til hun skal komme. faen ikke si at den kommer nå!jeg trodde endelig at syklusen min var stabil. første jeg tenkte på var festeblødning,men er det ikke litt sent for det??? hva tror dere andre damer?
*panama* med to søte små Skrevet 20. oktober 2006 #2 Skrevet 20. oktober 2006 Heisann.. Jeg fikk bittelitt blod på papiret 6 dager før ikm(mener å huske at det var 6 dager,men er ikke helt sikker) og for min del så var det festeblødning for jeg fikk aldri mensen;o) Men jeg aner ikke når det er vanlig å få festeblødning da..Men i mitt tilfelle så var det bare bittelitt bare en gang..)
prins,prinsesse& et nurk Skrevet 20. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 20. oktober 2006 er det flere som vet???? f..........jeg håper at det ikke er tanta som kommer..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå