Gå til innhold

Hvordan er matlysten deres, jenter?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har seriøse problemer med å spise for tiden.. Ikke engang kaker og godteri er fristende! Jeg er mye kvalm og har det faktisk litt sånn som i 1.tri: har lyst på noe og når det er ferdig klarer jeg hverken lukt eller smak av den maten.

 

Jeg lever omtrent bare på risengrynsgrøt (hvilket burde være superkvalmende med melk i), og ikke bare hvilken som helst grøt: må være sånn ferdig grøt som jeg bare kan varme..

- og gule epler kan jeg spise en haug av for dagen, for de er så gode mot tørsten også.. Ellers er det meste æsj.

 

I dag ville gutta ha taco og det fikk de. Jeg fikk ikke ned en bit.. Har jo så liten plass også.. og gulper alt opp igjen.

 

For en herlig fase å være i!! :-)))

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har det litt sånn jeg også, klarer ikke tanken på middag - men alt som er søtt glir rett ned!!! Også brødskiver med leverpostei, majo og syltagurk!! Gulper, æsj fyttirakkern - må opp flere ganger om natten fordi jeg kjenner den stramme gulpesmaken komme snikende!!

Skrevet

e åsså kjempekvalm å får ikkje ned nåkka førr tia...Og spesielt idag...Går mye på yoghurt og gule epla her...Uff skikkeli ekkelt...Blir jo så slapp av å ikkje spise ordentli

Skrevet

Jepps... hiver meg på her jeg.. Ikke spesielt god matlyst nei. Har egentlig aldri vært spesielt glad i søtt og sjokoloade, men nå er det det eneste jeg har lyst på... I tillegg føler jeg at morgenkvalmen har kommet tilbake :-(

 

Skrevet

Det meste smaka rett og slett ingenteng hær... også har æ ikke plass tel så mye heller... brød mat e stort sett bæst.... men av og tel tygg og tygg æ brødskiva også...

 

Men vaffelkak, klubb og hjemmelaga pizza smaka enda himmelsk... godteria e sånn så som så.... førtia e det godt med ei tyrkiskpepper klubbe om kveldn... men thats it...

Skrevet

JA! - slapp og trøtt og sur. That's me...sukk..

Skrevet

Ååå, det skulle vært meg. Jeg føler jeg dytter ned den ene etter det andre, spesielt på kveldene. Det blir mye frukt og grønnsaker da, men også en god middag, gjerne litt godteri og kanskje litt is? Zukk. Skulle gjerne hatt litt mindre matlyst..

Ikke det, har ikke lagt på meg noe så enormt tror jeg,- 13 kg så langt, men magen har blitt så stor at de sender meg på ny ul i morgen! Men, håper det er mye fostervann eller no som er grunnen.

Skrevet

Har ikke så lyst på mat om dagen så det går mye i brød. Jm syns jeg er noe ensformig i kosten så hun ba meg ta vitaminer. Anbefalte sana sol faktisk. Har ikke smakt det siden jeg var barn og det er jo bare SÅ godt! :-)

Skrevet

Jeg kunne spise hele dagen... Fyser alltid på noe... Samme hva det er... Siden jeg ikke tåler frukt så blir det jo ikke bare sunne ting heller da :( Men men, nå er det ikke lenge igjen :)) Og på sykehuset er det vel temmelig sunn mat :)) Kansje jeg kommer inn i en god sirkel igjen da, Om jeg ikke sulter ihjel første 2 dagene :)

Skrevet

Har ikke så mye matlyst jeg heller, går mye i brød her med brunost (har ikke spist så mye brunost siden jeg gikk på barneskolen...) Nå spiser jeg ikke annet, må jo være en gravid greie det her!? Føler jeg har stoppet litt opp på vekta -men det gjør ingenting:)

Skrevet

Går mye i brødmat her også, den siste uka har jeg nesten bare spist ostesmørbrød, klementiner, kokte poteter og godis...hehh ikke mye næringsrikt akkurat. Er så innmari matlei!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...