Gjest Skrevet 17. oktober 2006 #1 Skrevet 17. oktober 2006 huff, nå er jeg skikkelig ekkel i formen!! magen har vært rar i litt over 3 timer nå.. kynnere som kommer og går, og matlysten likeså... sånn har jeg ikke hatt det før.. kanskje det hjelper å legge seg? skal tidlig opp i morra, for jeg må på skolen og trøste lillesøster på 12. hu skal ta mmr-vaksina, og gruer seg veldig. siden hu spurte meg så pent her om dagen om jeg ville bli med, så klarte jeg ikke si nei.. heldigvis kan jeg legge meg igjen når jeg kommer hjem igjen!! håper ikke jeg er like uggen og rar i morra! ..og at kynnerne ikke blir mer regelmessig enn de er nå!! krysse fingrene for meg, a!! nattaklem!!
Hermine. Skrevet 17. oktober 2006 #2 Skrevet 17. oktober 2006 Høres lurt ut å gå og legge seg å slappe av... Krysser alt jeg har! :-)
Snupidupi Skrevet 18. oktober 2006 #3 Skrevet 18. oktober 2006 Du e førhåpentli vis i bedre form nu Klem
mensana Skrevet 18. oktober 2006 #4 Skrevet 18. oktober 2006 *krysser* - og håper at det hjalp med en forhåpentligvis god natts søvn! Klem!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå