Gjest Skrevet 17. oktober 2006 #1 Skrevet 17. oktober 2006 Oi gratulerer så masse med graviditeten!! Håper du ikke synes jeg maser veldig her men jeg tenkte bare å spørre deg siden vi har IKM samme (15 ikke sant?) jeg testet også lørdag men den var negativ men nå har fremdeles tr ikke kommet!!!........ Nå fikk jeg håpet tilbake her; har ikke noen særlig symptomer egentlig, bare litt stikninger i livmora og ømme pupper.
Gjest Skrevet 17. oktober 2006 #2 Skrevet 17. oktober 2006 Hadde neg test på lørdag jeg også!!! Men positiv i dag Så ikke gi opp, ta en ny test
Gjest Skrevet 17. oktober 2006 #3 Skrevet 17. oktober 2006 Takk for svar, tror jommen jeg skal gjøre det da:) Lykke til og kos deg masse i svangerskapet!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå