Gå til innhold

Cat.68, har du litt tid til meg i dag også ang Rikke?


Anbefalte innlegg

Skrevet

KIMBY kom med et innlegg i går, og da fikk hun opp et bilde av en bygning av et eller annet slag... Så ikke om det var hus, garage, fjøs e.l. Men hun så liggende, ganske grov rødmalt panel.

 

Så da lurer jeg på om dette er den garagen du snakker om da vet du? Kan du si noe om det? Eller kanskje Rikke har flyttet på seg igjen til i dag... Isåfall håper jeg du kan prøve å se om hvor hun befinner seg nå?

 

Nå må vi da finne henne snart, er du ikke enig? Det tar virkelig på dette å lete slik. Det er så store områder, og vi hadde absolutt ikke hatt tjangs uten hjelp av dere utrolig snille damene her inne:-) Men dere gir oss jo fortsatt håp, og det er vi bare så utrolig glad for. Snakket med noen i familien i går, og det er flere av de som er sikre på at Rikke lever, men det er bare det å finne henne som gjenstår.

 

Venter spent på svar deg igjen om du får mulighet da:-)

 

Klem

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dytter opp til topper:-)

Skrevet

Her faller man fort ned...

Skrevet

Ingen som får inn noe i dag???

 

Klem fra en litt trist

Skrevet

Dytter en gang til jeg:-(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...