Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Jeg går i min 34 uke nå og har fått vondt i magen på venstresiden. Sånn ca midt oppe. Har hatt det siden i går kveld. Ikke noen kraftige smerter men heller småvondt/ ubehagelig.

 

Noen som har opplevd det evt vet hva det kan være?

 

Håper på svar!

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg får også "vondt" i magen innimellom. Men det går fort over. Som regel hjelper det med litt lett massasje eller å slappe av litt! :-)

Skrevet

kan være lurt å sjekke deg for urinveisinfeksjon. Går du lenge med d kain d gå opp i nyran. det gjor d me mæ.. det blei værre å værre. fantaserte ikkje at d kune være d før æ måtte på legevakta med smerta!

Skrevet

Hei.

Jeg hade kontroll hos jordmor på torsdag og da hadde jeg ingen tegn på urinveisinfeksjon. Har hatt endel kynnere i dag. Føler at smertene har forandret seg litt. Fått litt menssmerter også. Kanskje tidlige rier. Tar det med ro. Tenkte å ringe jordmor i morgen tidlig hvis det ikke blir verre.

 

Skrevet

Jeg var og på kontroll på fredsg med fine urinprøver-på lørdags kveld var jeg inne på sykehuset med smerter og fikk beskjed om at det var urinveisinfeksjon.

Så det kan slå ut bare dagen etter-så gå ned å be dem skjekke en ny urin prøve;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...