Gjest Skrevet 14. oktober 2006 #1 Skrevet 14. oktober 2006 hvor mange timer i løpet av dagen er babyen deres våken sånn i gjennomsnitt?? gutten min sover godt i vogna 2-4 timer når vi er ute å går tur, men tar noen kortere og lengre blunder gjennom hele dagen i grunn. hvordan er det med babyene deres?
Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 14. oktober 2006 #2 Skrevet 14. oktober 2006 Lukas bruker ha 2 lange hviler på dagen, ca 3 timer + -! Så har han noen korte blunder også :-) Vi legger oss i 23 tiden, og sover som regel til 9, med 3-4 måltid da! Så hær sover vi en del, men det er jo dager med unntak hvor det blir lite!
Allean, Fia og lillebror Skrevet 14. oktober 2006 #3 Skrevet 14. oktober 2006 Her er det veldig forskjellig. Noen ganger kan hun være våken nesten hele dagen. og kun sove små dupper på 10 min. IAndre dager som i dag har hun sovet tre lange lurer på nesten tre timer hver. Veldig opp og ned. På kvelden peier hun stort sett å være våken. Akkurat som om hun lader opp til vi skal legge oss:) Vi pleier å legge oss for kvelden ved elleve tolv tiden.
Herkules Skrevet 14. oktober 2006 #4 Skrevet 14. oktober 2006 egentlig ett innlegg som jeg skal skrive selv men her soves det veldig mye gutten min har blitt 10 uker og det er en stor utvikling fra 6 uker Han har stortsett sovet og spist men i de siste ukene har han også krevd litt aktivisering mellom søvn og spising Han har hatt en lang våken og spise periode på kveldene for så og sove lenge om natten. Så spises det igjen og så er det 3-4 timers søvn. på dagen så sover han litt kortere men skjeldent mindre enn2 timer Etter at jeg har innesett og forstått at det bare må ammes leeenge på kvelden så går ting veldig bra litt bekymret over all sovingen når jeg har begynt å lese her inne
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå