Gå til innhold

ingen symptomer.


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei. er det noen andre her som ikke har symptomer? det hender av og til at jeg har litt vondt i magen. men jeg veit jo at det er liv der inne, for det har jeg sett. er nå 8+4 uker på vei. har ei venninne som er like lang å ho er jo veldig dårlig. noen andre som har det sånn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg var faktisk også litt bekymret fordi jeg følte meg så bra. Jeg har passet på å spise regelmessig (= hele tiden), og da har jeg ikke kjent noe til kvalme, jeg er ikke så trøtt lenger, ikke sur lenger, føler meg i kjempeform. Er 8+2 på vei.

Skrevet

er i 6 uke og har ikke vært kvalm til nå..hadde mensen mrringer de første ukene men det har roet seg..går på do i ett sett men ellers har jeg det fint...:-)

Skrevet

tusen takk for svara, det hjalp litt. jeg må prøve å ikke tenke det værste hele tiden. håper så det går bra den gangen her.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...