Gå til innhold

jeanett


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Helt ærlig så synes jeg ikke det. Har aldri likt det. Hvis du skal bruke det kan Linn-Jeanett være et alternativ.

Skrevet

Synes ikke det er noe fint

Skrevet

Jeg er ikke så glad i det navnet.

Skrevet

Synes det er veldig harry, men samtidig er det jo litt originalt igjen!

Skrevet

Det er godt vi har ulik smak dere:). Jeg ville ikke brukt det - men liker du det - go for it!!!!

Skrevet

hvorfor ikke?? hvorfor kalle ungen sin det samme som alle andre??

Skrevet

Ikkje heilt min smak, men det er jo kjempebra at vi er ulike. Tenk så keisamt dersom alle hadde heiilt like namn! Go for it, viss de likar det - det er jo det viktigaste!

Skrevet

Jeanett/Jeanette/Sjanett/Sjanette... sikkert flere måter å skrive det på er et navn som går mye igjen i barnevernet. Et navn på linje med feks Ronny, og med andre ord er det er sosialt belastet navn.

 

Sorry, men det er tilfellet. Selv synes jeg at navnet er litt harry.

 

Skrevet

Jeg har en halvt arabisk tremenning som heter Jamila(uttales Sjamilla), kan det være et alternativ? Syns Jeanett/e er harry, gitt.

Skrevet

Liker Jeanette veldig godt:) Er et veldig vanlig navn hær hvor jeg kommer fra (Ålesund). Også kombinert med andre navn, som Linn-Jeanette og Ester Jeanette.Bra vi alle har ulik smak:) Liker du det navnet så ikke la det gå fra deg selv om ikke alle andre liker det, er veldig vanskelig å finne et passende navn dersom man skal ta hensyn til alle`s meninger. Som sagt, jeg liker navnet.

Skrevet

hmmm... nei synes ikke dette klinger....

men hvis du dropper "Je" så blir det bra ;)

= Anette

Skrevet

synes det er fint jeg. Det er sikkert fordi jeg kjenner flere kjekke og søte jenter som heter det

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...