Gjest Skrevet 12. oktober 2006 #1 Skrevet 12. oktober 2006 lurer på noe, jeg er 13+4 i dag og problemet mitt er at jeg ikke kjenner noen tegn på å være gravid, har egentlig ikke følt meg gravid i det hele tatt tror jeg. har vært på ultralyd i uke 10 og så da at det var liv der.har abortert flere ganger og føler det heller ikke på den måten som jeg gjorde da, kansje jeg ikke vil føle meg gravid før jeg er helt sikker,vet ikke. er det noen andre som har eller har hatt det sånn?
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 12. oktober 2006 #2 Skrevet 12. oktober 2006 Har ikke følt meg spesielt gravid jeg heller. Var veldig trøtt en periode, that's it. Nå er jeg i uke 20 og føler meg fremdemes like pigg, men litt feitere ;-)
rødhette* Skrevet 12. oktober 2006 #3 Skrevet 12. oktober 2006 Jeg følte meg heller ikke noe gravid på det tidspunktet, så det er nok helt vanlig. Ikke har man vokst så masse enda da, hvis formen er fin i tillegg har man jo ikke så mye symptomer heller. Ikke kjenner man liv enda heller.. Jeg var hos jm i uke 15 og fikk høre hjertelyden første gang da, og det var første tegn på at jeg var gravid for meg, sånn ordentlig.
Gjest Skrevet 12. oktober 2006 #4 Skrevet 12. oktober 2006 d komme nok, bare vent... så lenge du iche har blød tror eg iche d e någe gale.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå