Beth84g Skrevet 10. oktober 2006 #1 Skrevet 10. oktober 2006 Fikk beskjed om å kjenne etter tråden innimellom i starten da mange opplever at kroppen støter ut spiralen. Kjente den før. Det gjorde sambo og da vi hadde sex. Nå sist så merket han ingenting. Jeg kjenner heller ikke tråden lenger. Kan det være fordi den har "gjemt" seg litt eller kan den ha falt ut? Har ikke sett no til den i såfall hehe
Anonym bruker Skrevet 10. oktober 2006 #2 Skrevet 10. oktober 2006 Har du sjekket om den har kommet ut av øret ditt??!
*Magic* Skrevet 10. oktober 2006 #3 Skrevet 10. oktober 2006 Noen ganger så kan tråen legge seg litt oppover. Hvis du skjønner hva jeg mener.
Beth84g Skrevet 10. oktober 2006 Forfatter #4 Skrevet 10. oktober 2006 Nei det har je ikke gjort. Hender det seg at den vandrer til øret altså? Rart ikke JM sa noe om det. Høres jo direkte skummelt ut jo!
Beth84g Skrevet 10. oktober 2006 Forfatter #5 Skrevet 10. oktober 2006 Ja jeg håper det er det som har hendt. Ellers blir jeg litt nervøs her hehe
*Magic* Skrevet 10. oktober 2006 #6 Skrevet 10. oktober 2006 Jeg husker at når det samme hendte meg så ble det litt hopping i stua, he he. Det er nok ikke så vanlig at de forsvinner, men jeg skjønner at du føler litt på det:)
AE84 Skrevet 10. oktober 2006 #7 Skrevet 10. oktober 2006 du bør kanskje ta en ekstra kjekk for å se om den fortsatt er der! d bør man etter 3mnd uansett, for å se at den er der, og at den står riktig ( sa legen til meg)!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå