Marimarei Skrevet 10. oktober 2006 #1 Skrevet 10. oktober 2006 I dag har jeg vært på egguthenting på Riksen. Det ble "bare" 5 egg, hadde vel håpet at det skulle være noen flere, men slik gikk det ikke. Men 5 kan holde det. Det har jeg erfart før. For ca 4 år siden tok de ut 5 egg, 3 ble befruktet 2 satt tilbake. Ble gravid og fikk en liten jente. Så det kan gå bra. Skal ringe i morgen for å høre hvordan dette har gått. Å jeg håper så inderlig at dette går vår vei. For dette er det 10 forsøket i rekken, men 5 søskenforsøket. Så for oss er alle gode ting 5 - håper jeg da ) klem fra
ano`num *17.03.10* Skrevet 10. oktober 2006 #2 Skrevet 10. oktober 2006 5 er jo bra det Det sies jo til tider at færre egg gir bedre kvalitet. Så det er jo godt med håp hos dere!!
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 10. oktober 2006 #3 Skrevet 10. oktober 2006 Oi spennende...krysser for deg jeg.. lykke til!!!
Sunniva78 har to små Skrevet 10. oktober 2006 #4 Skrevet 10. oktober 2006 Som du sier selv, 5 egg kan være nok det!!! Jeg håper gullegget deres er blant de 5, tvi tvi!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå