Anonym bruker Skrevet 10. oktober 2006 #1 Skrevet 10. oktober 2006 Att lille gull blir lettere sår av å bruke, Libero upp & go...? Har akkurat begynt med disse... Noen andre som syns det ??
RockMama Skrevet 10. oktober 2006 #2 Skrevet 10. oktober 2006 Vi har ikke merket noe til sårhet, men det absorberer nok ikke like bra som de vanlige, kansje det blir mer fuktighet for stumpen? Tulla vår tisset gjennom tre ganger på rad på natten da vi begynte med up'n go - så nå bruker vi de vanlige bleiene til nattbleier og up'n go på dagen Fornøyd med det!
Sylwania Skrevet 10. oktober 2006 #3 Skrevet 10. oktober 2006 ja, sånn ble det her. Synes di trekker tisset dårlig til seg. Har kommet i senga 4 ganger nå! Bruker di ikke lenger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå